Με επιτυχία στέφθηκε και φέτος η τελετή αποφοίτησης του πανεπιστημίου FREDERICK που πραγματοποιήθηκε στις 27 Ιουνίου 2019.
Ήταν περίσσεια η χαρά για όλους, αφού Ελλαδίτες φοιτητές της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης αρίστευσαν ενώ υπήρξαν και αυτοί που ήταν πρώτοι των πρώτων.
Ο Διευθύνων Σύμβουλος της Unicert Δημήτριος Δερπάνης, ως Ακαδημαϊκό Προσωπικό του Πανεπιστημίου αυτή τη φορά, συνοδευόμενος από την Διευθύντρια Δια Βίου και Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης κ. Χατζή Ζωή, συνομίλησε τόσο με τον έντιμο Υπουργό Εθνικής Άμυνας Κύπρου  Σάββα Αγγελίδη, όσο και με την Πρόεδρο του Πανεπιστημίου Frederick κα. Νατάσσα Φρειδερίκου και τον Director Administration Finance Χριστόφορο Χαραλάμπους. Αυτή η βραδιά της αποφοίτησης τα είχε όλα ενθουσιασμό, προσμονή, δάκρυα, περηφάνεια και χαρούμενα πρόσωπα.

elGreek
en_GBEnglish elGreek